Naprawa pomp hydraulicznych

Pompa hydrauliczna jest jednym z podstawowych elementów układu hydraulicznego maszyn, odpowiedzialnym za przekazywanie energii mechanicznej (czyli de facto mocy) do odbiorników. Awaria pompy hydraulicznej oznacza przestój maszyny, co też bywa kosztownym utrudnieniem dla jej właściciela, zwłaszcza gdy jest to pracująca w trybie ciągłym maszyna przemysłowa, rolnicza, górnicza lub budowlana. Regeneracją pomp tłokowych, polega na przywróceniu pierwotnego stanu technicznego.

Współpraca z autoryzowanym serwisem pomp MOOG

Jesteśmy partnerem handlowym autoryzowanego serwisu pomp hydraulicznych MOOG GmbH w Niemczech. Przyjmujemy w serwis pompy promieniowe tłokowe MOOG RKP II, korzystając z świetnie wyposażonego zaplecza oryginalnych części zamiennych. Inne pompy, które również można oddać nam do naprawy, to: MOOG RKP I, Bosch RKP I, Rexroth AKP, Parker, Danfoss oraz Voith.

Jak przebiega naprawa pomp tłokowych?

Naprawa pomp tłokowych opiera się na szczegółowej diagnostyce i ocenie stanu zużycia poszczególnych części. Ta weryfikacja umożliwia określenie przez nas zakresu naprawy i przedstawienie klientowi indywidualnej oferty. Po wykonaniu usługi pompa hydrauliczna poddawana jest testom, dzięki którym klient zyskuje pewność co do skuteczności naprawy.